Fotografia jest prosta!

Fotografia jest prosta! Kurs 1 na 1

Cel i opis kursu “Fotografia jest prosta!”

Zaczniesz patrzeć na światło, rozpoznawać jego cechy i świadomie je wykorzystywać do fotografowania. Poznasz czym w obrazie fotograficznym jest ostrość i jej głębia, kontrast i jasność, nasycenie kolorów i skala szarości. Dowiesz się dlaczego fotografie z telefonu rzadko wyglądają tak, jak byśmy chcieli.

Następnie nauczysz się fotografować tym, co posiadasz, korzystać z programów, ustawień i trybów, ustawiać czułość i czas ekspozycji oraz przysłonę. Potem dowiesz się kiedy wybrać wersję barwną obrazu, a kiedy czarno-białą. Na koniec poznasz do czego służy i na czym polega fotograficzna postprodukcja. Wtedy wspólnie poszukamy jaki temat Cię w fotografowaniu kręci i co chcesz pokazać światu. Tak, będę Cię zachęcać do prezentowania zdjęć! 🙂

Skonsultuję Twoje fotografie na początku kursu i na jego koniec. W ten sposób wspólnie omówimy postępy i Twoją dalszą drogę fotograficzną.

Mój kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą robić lepsze zdjęcia i mają potrzebę wyrażania siebie poprzez fotografie. Takich, które czują opór przed aspektami technicznymi, a jednocześnie czują, że to ich ogranicza. Potrzebują coś sfotografować w pracy, prowadzą blog lub media społecznościowe. Fotografują swoich bliskich i piękne widoki na wakacjach. Chętnie poprawią już zrobione zdjęcia.

Kurs testowy odbył się w dniach od 17/02-13/03 2020. Jeżeli nie zdążyłeś z decyzją na tę edycję zaprasza do wypełnienia formularza dla oczekujących, która będzie przyjmować zapisy na edycję 02, startującą około 15/03/2021. Nowa formuła na podstawie doświadczeń zeszłorocznych, nowe materiały video i prezentacje typu samouczek oraz moderowana grupa na FB. Nie warto odkładać zapisów!

 

Pozostań w kontakcie z moimi wpisami i ofertą via newsletter!

Nie spamuję! Więcej szczegółów znajdziesz w mojej polityce prywatności.

Leave a comment