All rights reserved 2024 © Karol Bagiński Fotografia

Live FB w FOTOFORMIE

FB Live FOTOFORMA

8 grudnia 2020 będę gościem Andrzeja Grudnia na spotkaniu na żywo Live FB w FOTOFORMIE, warszawskiej firmie handlującej sprzętem, materiałami i usługami dla fotografów. Szerzej opowiem o swoim fotografowaniu i pokażę trochę świeżych zdjęć. Wszystko pod znakiem fotografii na filmie, ale jak zawsze u mnie bez dogmatyzmu w kwestii medium. Serdecznie zapraszam. Spotkania są interaktywne, namawiam do zadawania pytań, komentowania. Do zobaczenia!

Fotografią analogową świat ery cyfrowej postanowił nazwać fotografowanie na filmach i innych nośnikach fotochemicznych. Osobiście wybieram pojęcie fotografia tradycyjna i przyczyna jest bardzo prosta. Analogowe zapisy to zapisy z użyciem prądu elektrycznego, a nie procesy elektrochemiczne trwale zmieniające materię, jak proces fotochemiczny. Dodaję to jako ad vocem i jednocześnie jestem świadom, że tego pojęcia się już nie wykrzewi z potocznego języka tak, jak nie oduczy się już mieszania ochrony środowiska z ekologią :-). Nie jest to jednak na szczęście jakiś istotny element świata.
#fotografiatradycyjna

 

EDIT: Poniżej osadzony live, z kompletem kłopotów technicznych, jakie online niesie. Zapraszam do komentowania i dzielenia się nie tylko na FB.

 

 

 

Pozostań w kontakcie z moimi wpisami i ofertą via newsletter!

Nie spamuję! Więcej szczegółów znajdziesz w mojej polityce prywatności.

Leave a comment